Przejdź do treści

Filia Krzekowo

Wykłady

Wykłady są prowadzone przez internet ON-LINE lub stacjonarnie
w GMINNYM CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEK w BEZRZECZU ul. Koralowa 61C.

 

Kursy mogą być również prowadzone w formie E-LEARNINGU – “teoria w domu” jako nowoczesna forma przygotowująca do egzaminu państwowego.

Jazdy

Jazdy dla osób uczących się w BEZRZECZU, WOŁCZKOWA lub okolic. Rozpoczynamy spod 4 miejsc do wyboru :

Lidl na Bezrzeczu / Krzekowie ul. Modra 9c:

CZERWONEJ TOREBKI na Bezrzeczu ul. Modra 33:

STOKROTKI/ BIEDRONKI na Bezrzeczu ul.Górna 7a:

Możliwy jest również start z parkingu Jeziora Głębokiego

Prawo jazdy Krzekowo

Chcesz zrobić prawo jazdy w Krzekowie? Zależy Ci na tym, aby zrobić kurs na prawo jazdy w Krzekowie w szkole, która naprawdę dobrze przygotuje Cię zarówno do egzaminu, jak i późniejszej samodzielnej jazdy samochodem? Interesuje Cię kategoria B? A może chcesz zacząć swoją przygodę z ciężarówkami? Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby możesz mieć pewność, że prowadzona przez nas szkoła nauki jazdy w Krzekowie Cię nie rozczaruje. Posiadamy naprawdę bogate doświadczenie, które pozwala nam kształcić przyszłych kierowców na naprawdę wysokim poziomie. Zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, z łatwością zdobędziesz prawko w Krzekowie.

Nauka jazdy Krzekowo opinie – jak oceniają nas kursanci?

Organizowane przez nas kursy na prawo jazdy w Krzekowie są zawsze naprawdę doskonale przygotowane. Tym, co wyróżnia nas na rynku jest wysoki poziom merytoryczny. Dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się na skorzystanie z naszych usług był perfekcyjnie przygotowany do swojej pracy. Ci, którzy korzystali z naszych usług zwracają uwagę na niezwykłe podejście naszych instruktorów – zawsze dbają oni o to, aby kurs przebiegał w przyjaznej atmosferze.

Nauka jazdy Krzekowo – kto prowadzi zajęcia praktyczne w naszej szkole?

Jak już wspomnieliśmy, nasi kursanci są bardzo zadowoleni z pracy naszych instruktorów. W szkole zatrudniamy wyłącznie tych mających naprawdę duże doświadczenie. Dbamy o to, aby posiadali ono doskonałe umiejętności pedagogiczne. Wiemy, że w przypadku kursów na prawo jazdy liczy się nie tylko wiedza i praktyczne umiejętności, ale także to, jak są one przekazywane innym. Każdy z naszych instruktorów nie ma z tym najmniejszych problemów. To właśnie dzięki temu nauka jazdy w Krzekowie w naszej szkole przynosi doskonałe efekty. Gwarantujemy świetne przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale również późniejszej samodzielnej jazdy. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na pozytywny wynik już za pierwszym razem, nie czekaj. Skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy!
Główna siedziba firmy

Police ul. Roweckiego 5
Wejście za sklepem “Żabka”,
kawiarnią “Wenecja”, pierwsze piętro.

FILIE:

Bezrzecze: ul. Koralowa 61C
Dobra: ul. Graniczna 31
Mierzyn: ul. Welecka 5
Przecław: Szkoła Podstawowa Przecław 27A

Numer konta ING Bank Sląski:

71 1050 1559 1000 0097 6800 3734

Kontakt​
BIURO OTWARTE

Poniedziałki, Wtorki i Czwartki

od: 14.30 do 18.00.

ZaPISY ONLINE: