Przejdź do treści

Police

Wykłady

Główna siedziby firmy to Police ul.Roweckiego 5.
Stąd również mogą być zaczynane jazdy.

Kursy mogą być również prowadzone w formie E-LEARNINGU – “teoria w domu” jako nowoczesna forma przygotowująca do egzaminu państwowego.

Jazdy

Jazdy dla osób uczących się w Ośrodku szkolenia kierowców w Policach rozpoczynamy z Komuny Paryskiej
dokładnie ze stacji Paliw Lotos, w okolicy znajduje się McDonald’s

Istnieje również możliwość rozpoczęcia jazd ze stacji paliw Orlen na Hożej

Kolejne miejsce rozpoczęcia jazd dla osób z Polic jest RADISSON CASSINO obok GALAXY

Możliwy jest również start z parkingu Jeziora Głębokiego

Prawo jazdy Police

Interesuje Cię kurs na prawo jazdy w Policach? Chcesz zwiększyć swoje szanse na zdanie egzaminu za pierwszym razem? Szukasz szkoły, w której kurs prowadzony jest na naprawdę wysokim poziomie? Zależy Ci na kontakcie z doświadczonymi instruktorami? Nasza szkoła nauki jazdy w Policach to naprawdę bardzo dobry wybór. Jesteśmy doświadczoną szkołą, która wyróżnia się na rynku nie tylko wysokim poziomem kształcenia, ale również bardzo rozbudowaną ofertą. Jesteśmy szkołą, w której można naprawdę dobrze przygotować się do egzaminu państwowego.

Prawo jazdy Police – jakie kategorie proponujemy na kursie?

Jesteśmy szkołą, która organizuje kursy na prawo jazdy w Policach na różne kategorie. Wiemy, że kierowców nie interesuje tylko i wyłącznie prawo jazdy kategorii B. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również kursy następujących kategorii: B; B+E; C; C+E; D; D+E. Oferujemy też kursy dodatkowe między innymi na wózki widłowe oraz ładowarki. Niezależnie od tego, jakie prawko w Policach Cię interesuje, możesz mieć pewność, że u nas zostaniesz solidnie przygotowany do czekającego Cię egzaminy.

Jaką formę wykładów proponujemy?

Nauka jazdy w Policach w naszej szkole to naprawdę duża elastyczność. Proponujemy wykłady zarówno w formie stacjonarnej, jak i internetowej. Wychodzimy tym samym naprzeciw tym osobom, które nie mieszkają w Policach i na zajęcia musiałyby dojeżdżać. Tym samym oszczędzamy czas naszych kursantów.

Nauka jazdy Police opinie – jakimi opiniami cieszy się nasza szkoła nauki jazdy?

Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w Policach opinie o nas wskazują, że nasza szkoła to naprawdę dobry wybór. Nasi kursanci podkreślają, że kursy na prawo jazdy w Policach organizowane w naszej szkole prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Posiadają rozległą wiedzę, duże umiejętności, świetnie znają obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Jednocześnie wiedzą, jak posiadaną wiedzę przekazać kursantom. Wszyscy są zaangażowani w pracę i dokładają wszelkich starań, aby naprawdę dobrze przygotować kursantów do czekającego ich egzaminu państwowego.
Główna siedziba firmy

Police ul. Roweckiego 5
Wejście za sklepem “Żabka”,
kawiarnią “Wenecja”, pierwsze piętro.

FILIE:

Bezrzecze: ul. Koralowa 61C
Dobra: ul. Graniczna 31
Mierzyn: ul. Welecka 5
Przecław: Szkoła Podstawowa Przecław 27A

Numer konta ING Bank Sląski:

71 1050 1559 1000 0097 6800 3734

Kontakt​
BIURO OTWARTE

Poniedziałki, Wtorki i Czwartki

od: 14.30 do 18.00.

ZaPISY ONLINE: