Przejdź do treści

Kategoria B

Nauka jazdy w AUTO-SUKCES: Szkolenia na Prawo Jazdy w Województwie Zachodniopomorskim

Nasi kursanci mają również często możliwość odbywania kursu bez konieczności podróżowania do centrum miasta lub siedziby naszej szkoły. Dzięki naszej usłudze odbioru z miejsca zamieszkania, eliminujemy potrzebę dojazdu uczestników do naszej placówki, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces nauki jazdy. Nie musisz martwić się o dojazd – my przyjedziemy po Ciebie i zapewnimy kompleksową naukę jazdy, dostosowaną do Twoich potrzeb i harmonogramu. To niezrównana wygoda, która wyróżnia nas spośród innych szkół nauki jazdy. Aby skorzystać z tego niezwykłego udogodnienia, zapisz się na kurs już dziś! Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły – posiadamy ograniczoną ilość miejsca na to udogodnienie przy każdym kursie.

AUTO-SUKCES to renomowana szkoła nauki jazdy, skupiająca się głównie na kształceniu przyszłych kierowców na prawo jazdy kategorii B. Nasze kompleksowe szkolenia obejmują zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, przygotowując uczestników do zdania egzaminu z wysoką skutecznością. 

Jesteśmy dostępni na terenie całego województwa, głównie w Szczecinie, ale także prowadzimy zajęcia w BARLINKU i w KOSZALINIE. Naszą reputację buduje profesjonalizm i zaangażowanie, co przyciąga uczestników nawet z najdalszych zakątków regionu. 

Nasi uczniowie przybywają z różnych miejscowości, takich jak GOLENIÓW, NOWOGARD, DOBRA NOWOGARDZKA, CHOJNA, CHOSZCZNO, GRYFINO, STARGARD, DĘBNO, ŚWINOUJŚCIE, MIĘDZYZDROJE, WOLIN, KAMIEŃ POMORSKI i wielu innych. Zapewniamy im kompleksową obsługę, włączając w to badania lekarskie, różnorodne formy wykładów (w tym zdalne), praktyczne jazdy oraz nawet transport.

Zaufaj nam, a zapewnimy Ci szybką, rzetelną i kompleksową naukę jazdy, dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć swoją drogę do uzyskania prawa jazdy

Kandydaci, którzy przyjeżdżają do Szczecina lub organizujemy im kursy w BARLINKU, czasem w KOSZALINIE wykorzystują maksymalnie czas na jazdy NA TRASACH EGZAMINACYJNYCH DANEGO MIASTA, nie tracąc czasu na wszelkie przejazdy po prostych drogach,gdzie niewiele się dzieje – płacą ZA EFEKTYWNY CZAS I WTEDY ZDAJĄ EGZAMIN  ZA PIERWSZYM / DRUGIM RAZEM nie tracąc czasu, pieniędzy i nerwów na kolejne egzaminy państwowe !!! 

Szkolimy również osoby z zagranicy, Polaków mieszkających w całej EUROPIE głównie NIEMCY, NORWEGIA, UKRAINA, BIAŁORUŚ, SZWECJA, FRANCJA, WŁOCHY, HISZPANIA, SZWAJCARIA, WIELKA BRYTANIA…..i inne.
Przyjeżdżają na specjalne kursy indywidualne przyspieszone, tak, żeby w ciągu bardzo krótkiego czasu np. świąt, urlopu zrobić rzetelnie kurs i zdać za pierwszym razem, co jest bardzo ważne dla przyjezdnych !!!

 

Po zakończonym szybko kursie, pomagamy w wyznaczeniu terminu w WORD-zie w ciągu 1-2 dni, co dla osób przyjezdnych też jest szalenie ważne !!!

Uczymy również osoby z zagranicy, które nie władają językiem polskim, mamy instruktorów, którzy w stopniu mocno zaawansowanym mówią w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim.

Posiadamy bogatą i rozbudowaną kadrę instruktorów, którzy posiadają wszystkie kat. prawa jazdy i bardzo duże doświadczenie.

Mamy w swoich szeregach BYŁYCH EGZAMINATORÓW PAŃSTWOWYCH z WORD-u  SZCZECIN,
więc znamy wiele tajników, które pomagają zdać egzamin bardzo szybko!!!

Przeszkoliliśmy już tysiące osób z bardzo dobrymi wynikami i zdanymi egzaminami za pierwszym razem !!!

W ramach kursu podstawowego kat.B oferujemy :

 • Badania lekarskie w sali wykładowej lub w gabinecie lekarskim
 • Pomoce naukowe w postaci zestawu książek i płyty CD oraz  specjalną zdrapką z dostępem do testów egzaminacyjnych z WORD SZCZECIN
 • 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych w sali wykładowej,wykłady  ON-LINE lub E-LEARNING bez wychodzenia z domu przez 24h
 • 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych -rozpoczęcie jazd z każdego miejsca w Szczecinie ,a nawet spod domu z całego województwa 
 • Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy 
 • Egzaminy  wewnętrzne : z teorii i praktyki 
 • Jest też możliwość dodatkowo zorganizować jazdę po placu manewrowym w  WORD-zie 

Dodatkowo:

 • Dogodne  terminy i godziny jazd teoretycznych i praktycznych przez 7 dni w tygodniu w godz. 7-22
 • Możliwość jazdy po łuku na placu manewrowym WORD-u
 • Na życzenie klienta robimy kursy ekspresowe lub indywidualne z organizacją kompleksowo wszystkiego : począwszy od badań lekarskich(w razie potrzeby dla innych kategorii badań psychologicznych) kończąc na organizowaniu egzaminu państwowego
 • Na życzenie klienta podstawienie na egzamin państwowy w Szczecinie, Barlinku, Koszalinie pojazdu, którym kandydat się uczył jeździć w naszej Szkole, który doskonale zna i bardzo dobrze mu się tym pojazdem jeździło.
 • Możliwość płatności w kilku 2, 3, 4, 5
  nieoprocentowanych ratach 0% 

Gwarantujemy wszystkim kursantom :

 • Profesjonalne szkolenie, naukę bezpiecznego kierowania pojazdem
 • Skuteczny program nauczania prowadzony od ponad 16 lat
 • Naukę pod okiem profesjonalnych, przede wszystkim spokojnych wykładowców i instruktorów
  (mamy trzy Panie instruktorki)
 • Bezstresową i miłą  atmosferę na zajęciach
 • Indywidualne podejście do każdej kursanta, każdego traktujemy rzetelnie i uczciwie
 • Elastyczne godziny zajęć teoretycznych i praktycznych
 • Możliwość odrobienia wykładów, jazd, ze względu na pracę, szkołę, chorobę itp.
  w każdym dogodnym terminie dla uczestnika kursu

W razie potrzeby pomagamy wyrobić PKK, zawożąc Państwa do odpowiedniego WYDZIAŁU KOMUNIKACJI NAWET POZA SZCZECIN

Do otrzymania numerku PKK niezbędne są:

 • badania lekarskie i psychologiczne ( nie dotyczy kat. B,B+E)
 • zdjęcie 
 • wniosek na prawo jazdy
 • jeżeli ktoś jest niepełnoletni zgoda przynajmniej jednego rodzica na udział w kursie prawa jazdy ( dotyczy kat. B)
nauka jazdy szczecin