Przejdź do treści

O Nas

Nauka jazdy AUTO-SUKCES prowadzi szkolenia kandydatów na kierowców i kierowców już od 18 lat.

Przeszkoliliśmy już tysiące osób z bardzo dobrym skutkiem, przychodzą do nas całe rodziny i przyjeżdżają z najdalszych zakątków Województwa, a na nawet z wielu miejsc EUROPY najczęściej Polacy mieszkający za granicą.

To pokazuje, że nasza praca nie idzie na marne, a kolejne pokolenia, dzieci, rodzeństwa, koledzy, koleżanki, sąsiedzi i wiele innych osób mogę przebyć wiele kilometrów,że u nas nauczyć się jeździć.

Cieszymy się ,że jesteśmy doceniani za trud pracy jaki wkładamy ,aby Państwa bardzo dobrze wyszkolić,to nas napędza to jeszcze lepszej pracy i motywuje,że dać z siebie jeszcze więcej !!!

Szkolimy bardzo doświadczoną kadrą kilkunastu instruktorów, w tym mamy trzy przemiłe Panie instruktorki.

W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców  pracują doświadczeni instruktorzy nauki jazdy posiadający zawodowe prawo jazdy kategorii A, B, B+E, C, C+E, D, D+E co za tym idzie bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu motocykli, samochodów osobowych oraz ciężarowych jak i autobusów.

Nasi instruktorzy mają uprawnienia do szkolenia w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy oraz mogą prowadzić kursy na 

  • wózki widłowe,
  • ładowarki(wózki) specjalizowane z wysięgnikiem teleskopowym  
  • suwnice
  • wciągarki
  • wciągarki ogólnego przeznaczenia
  • żurawie przewoźne,przenośne
  • żurawie samojezdne

Mamy w swoich szeregach byłych EGZAMINATORÓW WORD SZCZECIN,którzy przekazują cenne wskazówki do zdania egzaminu w bardzo szybkim czasie,aby nie wydawać pieniędzy na kolejne egzaminy państwowe i nie stresować się przy kolejnych podejściach.

Mamy też kilku młodych instruktorów,którzy swoją energią i świeżym podejściem zarażają pozostałą kadrę instruktorów.

Wszyscy są przede wszystkim bardzo spokojni i opanowani,nauka odbywa się w bardzo przyjaznej, wręcz rodzinnej atmosferze.

Skuteczny kurs na prawo jazdy to prowadzenie osób od początku często w sposób indywidualny tj. organizujemy w Naszym Ośrodku badania lekarskie lub dowozimy bezpośrednio do gabinetu lekarskiego (mamy kilka lekarzy do badania kierowców), pomagamy z wyrobieniu profilu kierowcy (PKK) w dowolnym Urzędzie WYDZIALE KOMUNIKACJI – często nawet zawozimy do Urzędu.

Kolejny krok to solidne i bardzo  merytoryczne zajęcia teoretyczne, które prowadzimy na terenie POLIC, BEZRZECZA, DOBREJ, MIERZYNA, PRZECŁAWIA, a także ON-LINE (LIVE), gdzie Państwo w domu, w każdym zakątku województwa, a nawet Europy, słuchają wykładów w uzgodnionych godzinach z wykładowcą.

Jeżeli jest potrzeba, zabieramy osoby ze Szczecina spod domu, pracy (miejsce do ustalenia) i zawozimy do jednej z sal wykładowych, które są w pobliżu i po wykładzie osoby są odwożone w miejsce, gdzie chcą (również pod dom).

Teorię prowadzi P.Marek były EGZAMINATOR PAŃSTWOWY, który przez kilka lat pracował w WORD-zie w Szczecinie i przeegzaminował setki osób !!

Doświadczenie zdobyte podczas pracy jako instruktor,a potem jak egzaminator państwowy WORD-zie w SZCZECINIE są bardzo przydatne podczas szkolenia praktycznego !!

To dzięki zajęciom praktycznym można wypracować u kandydatów na kierowców umiejętność prawidłowego i bezpiecznego kierowania pojazdem.

Nasi instruktorzy pracują dziennie przez niewielką ilość godzin, tak aby w pełni zaangażowani i wypoczęci mogli realizować w sposób spokojny szkolenie dla kursantów!

Mamy bardzo dużo pozytywnych opinii na różnych forach, portalach, a przede wszystkim bardzo wysoką zdawalność!!!

Poprowadzimy PAŃSTWA od początku do końca, wszystkie formalności, szczegóły, wszystko pomożemy załatwić - proszę nam ZAUFAĆ 🙂

Zapraszamy do nas !!!!