Przejdź do treści

Filia Stołczyn

Wykłady

Główna siedziby firmy to Police ul.Roweckiego 5.
Stąd również mogą być zaczynane jazdy.

 

Kursy mogą być również prowadzone w formie E-LEARNINGU – “teoria w domu” jako nowoczesna forma przygotowująca do egzaminu państwowego.

Jazdy

Jazdy dla osób uczących się w Ośrodku szkolenia kierowców w Policach rozpoczynamy z Komuny Paryskiej
dokładnie ze stacji Paliw Lotos, w okolicy znajduje się McDonald’s

Prawo jazdy Stołczyn

Interesuje Cię prawko w Stołczynie? Zależy Ci na tym, aby nauka jazdy przebiegała w naprawdę przyjaznej atmosferze? Chcesz mieć pewność, że zostaniesz solidnie przygotowany do egzaminu? Interesuje Cię prawo jazdy w Stołczynie kategorii B? A możesz szukasz szkoły nauki jazdy, w której możesz uzyskać uprawnienia do prowadzenia innych pojazdów niż tylko osobowe? Nasza szkoła nauka jazdy w Stołczynie to miejsce, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. Wyróżniamy się na rynku naprawdę bogatą ofertą. Proponujemy kursy na prawo jazdy w Stołczynie różnych kategorii. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, dbając o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni zadowolony. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klientów.

Nauka jazdy Stołczyn – czym wyróżniają się nasi instruktorzy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że żadna szkoła nauki jazdy nie będzie dobra, jeśli nie będą zatrudnieni w niej wykwalifikowany instruktorzy. Dlatego w naszych szeregach pracują wyłącznie ci naprawdę doświadczeni, którzy świetnie znają się na swojej pracy. Stawiamy na najlepszych pedagogów, przed którymi przepisy ruchu drogowego nie mają żadnych tajemnic. Jednocześnie z łatwością przekazują oni posiadaną wiedzę, doskonale przygotowując naszych kursantów nie tylko do egzaminu, ale również przyszłej samodzielnej już jazdy samochodem.

Nauka jazdy Stołczyn opinie – jak jesteśmy oceniani przez klientów?

Opinie o nauce jazdy w Stołczynie prowadzonej przez nas są naprawdę bardzo dobre. Ci, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług podkreślają przede wszystkim nasze naprawdę rzetelne podejście. Dbamy o to, aby każdy kursant był doskonale przygotowany do egzaminu. Nasi instruktorzy odpowiadają na wszystkie pojawiające się pytania, udzielają wiele przydatnych w czasie jazdy wskazówek. Jeśli interesuje Cię doskonale przygotowany kurs na prawo jazdy w Stołczynie, chcesz mieć pewność, że będzie on prowadzony tak, aby Twoje szanse na pozytywny wynik na egzaminie były naprawdę wysokie, chcesz poczuć się pewnie za kierownicą, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Główna siedziba firmy

Police ul. Roweckiego 5
Wejście za sklepem “Żabka”,
kawiarnią “Wenecja”, pierwsze piętro.

FILIE:

Bezrzecze: ul. Koralowa 61C
Dobra: ul. Graniczna 31
Mierzyn: ul. Welecka 5
Przecław: Szkoła Podstawowa Przecław 27A

Numer konta ING Bank Sląski:

71 1050 1559 1000 0097 6800 3734

Kontakt​
BIURO OTWARTE

Poniedziałki, Wtorki i Czwartki

od: 14.30 do 18.00.

ZaPISY ONLINE: