Przejdź do treści

Filia Mierzyn

Wykłady

Wykłady są prowadzone przez internet ON-LINE lub stacjonarnie
w GMINNYM CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEK w MIERZYNIE ul. Welecka 5.

Kursy mogą być również prowadzone w formie E-LEARNINGU – “teoria w domu” jako nowoczesna forma przygotowująca do egzaminu państwowego.

Jazdy

Jazdy dla osób uczących się w MIERZYNIE lub okolic rozpoczynamy spod 3 miejsc do wyboru :

LIDL w MIERZYNIE ul. Spiska 49

BIEDRONKA w MIERZYNIE – GALERIA HANDLOWA WELECKA ul. Welecka 2

Sklep ŻABKA w MIERZYNIE ul. Topolowa 1F/2

Prawo jazdy Mierzyn

Chcesz zdobyć prawko w Mierzynie? Zależy Ci na tym, aby być naprawdę dobrze przygotowanym do egzaminu państwowego, co zwiększy Twoje szanse na sukces już przy pierwszym podejściu? Szukasz szkoły, która Cię nie rozczaruje? Nasza szkoła nauki jazdy w Mierzynie to gwarancja pełnej satysfakcji. Jesteśmy placówką od lat kształcącą przyszłych kierowców. Od samego początku dbamy o jakość kształcenia. Przez lata działalności udało się nam wypracować bardzo dobre opinie wśród kursantów. Jesteśmy jedną z tych szkół, która naprawdę jest polecana przez tych, którzy egzamin państwowy mają za sobą.

Prawo jazdy Mierzyn – jaka jest nasza oferta?

Oferujemy różne kursy na prawo jazdy w Mierzynie. Wiemy, że potrzeby klientów są naprawdę różne. Dlatego prowadzimy zarówno kursy na prawo jazdy kategorii B, jak i na kategorie wyższe. U nas zdobyć można uprawnienia do prowadzenia ciężarówek, a nawet autobusów. Nie zapominamy również o tych, którzy mają o tym, aby prowadzić motocykl. Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która oferuje również kursy dodatkowe. U nas można uzyskać kwalifikacje do prowadzenia wózków widłowych, organizujemy również kursy na ładowarki. Wszystkie prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, dla których praca jest prawdziwą pasją.

Nauka jazdy Mierzyn – na co mogą liczyć ci, którzy zdecydowali się nam zaufać?

Prowadzona przez nas nauka jazdy w Mierzynie to naprawdę wysoka jakość kształcenia. Dbamy o to, aby każdy kursant był bardzo dobrze przygotowany do egzaminu państwowego, który trzeba zdać, aby uzyskać potrzebne uprawnienia. Dysponujemy flotą pojazdów, które utrzymane są w bardzo dobrym stanie technicznym. Część wykładową kursów organizujemy zarówno stacjonarnie, jak i wirtualnie. Jesteśmy więc elastyczni.

Jak oceniana jest nasza szkoła nauki jazdy?

Prowadzona przez nas nauka jazdy w Mierzynie opinie ma bardzo dobre. Ci, którzy korzystali z naszych usług podkreślają, że zostali naprawdę dobrze przygotowani do egzaminu. Wśród opinii na temat naszej szkoły nie brakuje tych wskazujących, że to dzięki pracy naszych instruktorów udało się egzamin zdać za pierwszym razem. Jeśli chcesz zrobić kurs na prawo jazdy w Mierzynie, zaufaj właśnie nam. Zapraszamy!
Główna siedziba firmy

Police ul. Roweckiego 5
Wejście za sklepem “Żabka”,
kawiarnią “Wenecja”, pierwsze piętro.

FILIE:

Bezrzecze: ul. Koralowa 61C
Dobra: ul. Graniczna 31
Mierzyn: ul. Welecka 5
Przecław: Szkoła Podstawowa Przecław 27A

Numer konta ING Bank Sląski:

71 1050 1559 1000 0097 6800 3734

Kontakt​
BIURO OTWARTE

Poniedziałki, Wtorki i Czwartki

od: 14.30 do 18.00.

ZaPISY ONLINE: