Przejdź do treści

Filia Bezrzecze

Wykłady

Wykłady są prowadzone przez internet ON-LINE lub stacjonarnie
w GMINNYM CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEK w BEZRZECZU ul. Koralowa 61C.

Kursy mogą być również prowadzone w formie E-LEARNINGU – “teoria w domu” jako nowoczesna forma przygotowująca do egzaminu państwowego.

Jazdy

Jazdy dla osób uczących się w BEZRZECZU, WOŁCZKOWA lub okolic. Rozpoczynamy spod 4 miejsc do wyboru :

Lidl na Bezrzeczu / Krzekowie ul. Modra 9c:

CZERWONEJ TOREBKI na Bezrzeczu ul. Modra 33:

STOKROTKI/ BIEDRONKI na Bezrzeczu ul.Górna 7a:

Możliwy jest również start z parkingu Jeziora Głębokiego

Prawo jazdy Bezrzecze

Chcesz zrobić prawo jazdy w Bezrzeczu? Zależy Ci na tym, aby postawić na cieszącą się doskonałą opinią szkołą nauki jazdy, która zatrudnia wykwalifikowanych instruktorów potrafiących świetnie przygotować zarówno do egzaminu państwowego, jak i samodzielnego prowadzenia samochodu już po uzyskaniu uprawnień? Nasza szkoła nauki jazdy w Bezrzeczu to naprawdę dobry wybór. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zaowocowało dużą grupą zadowolonych klientów. Na rynku wyróżniamy się naprawdę wysoką zdawalnością. Decydując się na naukę z naszą pomocą, można być pewnym, że zwiększa się swoje szanse na zdanie za pierwszym razem.

Nauka jazdy Bezrzecze – jakie kursy na prawo jazdy posiadamy w ofercie?

Nauka jazdy w Bezrzeczu w przypadku naszej szkoły to możliwość zrobienia różnych kursów. Oferujemy kursy na prawo jazdy w Bezrzeczu na najbardziej popularną kategorię, czyli B. Nie zapominamy również o tych, którzy chcą zdobyć inne uprawnienia. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kursów na prawo jazdy kategorii B+E, C, C+E, D oraz D+E. Prowadzimy również kurs na prawo jazdy kategorii A. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, oferując również kursy dodatkowe. W naszej ofercie znalazły się między innymi szkolenia na wózki widłowe.

Nauka jazdy Bezrzecze opinie – jak oceniana jest nasza szkoła?

Oferowana przez nas nauka jazdy w Bezrzeczu opinie zbiera naprawdę bardzo dobre. Od samego początku naszej działalności stawiamy na doświadczonych instruktorów, którzy potrafią z łatwością nawiązać kontakt z kursantami. Dzięki temu efekty kształcenia pojawiają się naprawdę szybko. Instruktorzy bez problemu przekazują posiadaną wiedzę, a także umiejętności. W swojej pracy wykazują się dużą empatią i cierpliwością, co wpływa istotnie na atmosferę, w jakiej odbywa się kształcenie. Kurs na prawo jazdy w Bezrzeczu w naszej szkole to naprawdę dobry wybór. Jeśli chcesz zdobyć prawko w Bezrzeczu i zostać świetnym kierowcą, postaw na kursy organizowane właśnie przez nas. Satysfakcja gwarantowana!
Główna siedziba firmy

Police ul. Roweckiego 5
Wejście za sklepem “Żabka”,
kawiarnią “Wenecja”, pierwsze piętro.

FILIE:

Bezrzecze: ul. Koralowa 61C
Dobra: ul. Graniczna 31
Mierzyn: ul. Welecka 5
Przecław: Szkoła Podstawowa Przecław 27A

Numer konta ING Bank Sląski:

71 1050 1559 1000 0097 6800 3734

Kontakt​
BIURO OTWARTE

Poniedziałki, Wtorki i Czwartki

od: 14.30 do 18.00.

ZaPISY ONLINE: