Przejdź do treści

Filia Gumieńce

Wykłady

Wykłady są prowadzone przez internet ON-LINE lub stacjonarnie
w GMINNYM CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEK w BEZRZECZU ul. Koralowa 61C.

Kursy mogą być również prowadzone w formie E-LEARNINGU – “teoria w domu” jako nowoczesna forma przygotowująca do egzaminu państwowego.

Jazdy

Jazdy dla osób uczących się w BEZRZECZU, WOŁCZKOWA lub okolic. Rozpoczynamy spod 4 miejsc do wyboru :

Prawo jazdy Gumieńce

Chcesz zrobić kurs na prawo jazdy w Gumieńcach? Zależy Ci na naprawdę dobrej szkole, która świetnie przygotuje Cię zarówno do egzaminu, jak i późniejszego samodzielnego prowadzenia samochodu? Chcesz mieć pewność, że trafisz w ręce dobrego instruktora, który zadba o to, abyś za kierownicą czuł się dobrze? Nasza szkoła nauki jazdy w Gumieńcach to dobry wybór. Posiadamy duże doświadczenie, możemy pochwalić się również naprawdę wysokim odsetkiem zdawalności. Jeśli zdecydujesz się na kurs w naszej szkole, możesz mieć pewność, że prawko w Gumieńcach szybko trafi w Twoje ręce.

Nauka jazdy Gumieńce opinie – co o naszej szkole sądzą kursanci?

Opinie o nauce jazdy w Gumieńcach prowadzonej przez naszą szkołę są naprawdę bardzo dobre. Kursanci cenią nas za rzetelne podejście, a także instruktorów uczących solidnie, a jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Wśród tych, którzy nam zaufali nie brakuje osób, którym udało się zdać egzamin za pierwszym razem – to najlepszy dowód na to, że poziom nauczania w naszej szkole jest naprawdę bardzo wysoki. Jeśli interesuje Cię prawo jazdy w Gumieńcach, chcesz mieć pewność, że wybierasz szkołę, która Cię nie rozczaruje, skorzystaj z naszej oferty.

Kursy na prawo jazdy Gumieńce – przez kogo są prowadzone w naszej szkole?

Nauka jazdy w Gumieńcach w przypadku naszej szkoły prowadzona jest przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów, dla których praca jest jednocześnie prawdziwą pasją. Doskonale znają się oni na tym, co robią, z łatwością przekazują posiadaną wiedzę kursantom. Chętnie dzielą się własnym doświadczeniem, a także wieloma wskazówkami, które bardzo przydają się nie tylko na egzaminie, ale również podczas późniejszego samodzielnego prowadzenia samochodu. Wiedzą, jak podejść do każdego kursanta, aby nauka była możliwie jak najbardziej efektywna. Jeśli chcesz zdobyć prawo jazdy, zależy Ci na tym, aby mieć duże szanse na zdanie egzaminu za pierwszym razem, szukasz szkoły, która gwarantuje naukę w przyjaznej atmosferze, nie czekaj. Nasza szkoła nauki jazdy w Gumieńcach w pełni Cię usatysfakcjonuje. Zapraszamy!
Główna siedziba firmy

Police ul. Roweckiego 5
Wejście za sklepem “Żabka”,
kawiarnią “Wenecja”, pierwsze piętro.

FILIE:

Bezrzecze: ul. Koralowa 61C
Dobra: ul. Graniczna 31
Mierzyn: ul. Welecka 5
Przecław: Szkoła Podstawowa Przecław 27A

Numer konta ING Bank Sląski:

71 1050 1559 1000 0097 6800 3734

Kontakt​
BIURO OTWARTE

Poniedziałki, Wtorki i Czwartki

od: 14.30 do 18.00.

ZaPISY ONLINE: