Przejdź do treści

Filia Dobra Szczecińska

Wykłady

Wykłady są prowadzone przez internet ON-LINE
lub stacjonarnie w GMINNYM CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEK w DOBREJ ul. Graniczna 31

Kursy mogą być również prowadzone w formie E-LEARNINGU – “teoria w domu” jako nowoczesna forma przygotowująca do egzaminu państwowego.

Jazdy

Jazdy dla osób uczących się w DOBREJ lub okolic  rozpoczynamy z 4 miejsc do wyboru :

Dobrej spod sklepu NETTO ul.Szczecińska 7

Biorąc pod uwagę czas potrzebny na dojazd z  DOBREJ  do tras egzaminacyjnych i Centrum Szczecina
proponujemy jazdy dla osób z DOBREJ i okolic spod CZERWONEJ TOREBKI na Bezrzeczu ul.Modra 33

…lub z BIEDRONKI przy skrzyżowaniu ul. Klonowica / Janickiego.
Z Dobrej bardzo dobry dojazd autobusem linii 105

Możliwy jest również start z parkingu Jeziora Głębokiego

Prawo jazdy Dobra

Chcesz zrobić kurs na prawo jazdy w Dobrej? Zależy Ci na doskonałej jakości kształcenia? Szukasz szkoły, w której zatrudnieni są naprawdę dobrzy instruktorzy, którzy nie mają żadnych problemów z przekazaniem posiadanej wiedzy? Nasza szkoła nauki jazdy w Dobrej to naprawdę doskonały wybór. Jesteśmy doświadczoną szkołą kształcącą od lat kierowców różnych pojazdów. Wyróżniamy się naprawdę bogatą ofertą, co sprawia, że w naszej szkole każdy może znaleźć taki kurs, który odpowiada aktualnym potrzebom.

Kursy na prawo jazdy Dobra – co oferujemy klientom?

Kursy na prawo jazdy w Dobrej organizowane przez nasza szkołę to nie tylko kursy na prawo jazdy kategorii B. Wiemy, że potrzeby i oczekiwania klientów są naprawdę różne. Dlatego z nami można zdobyć prawo jazdy w Dobrej na następujące kategorie: B; B+E; C; C+E; D; D+E. Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która w ofercie posiada również kursy dodatkowe. Zrobić można u nas kurs na wózki widłowe, a także kurs na ładowarki. Niezależnie od tego, jaki kurs się wybierze, można być pewnym, że będzie on zorganizowany perfekcyjnie. Oferujemy wykłady zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, wykazując się tym samym elastycznym podejściem do naszych klientów.

Nauka jazdy Dobra – jacy są nasi instruktorzy?

Nauka jazdy w Dobrej to w przypadku naszej szkoły grono doświadczonych instruktorów, którzy naprawdę kochają swoją pracę. Wszyscy doskonale znają przepisy ruchu drogowego, wiedzą, na co uczulać kursantów, aby nie tylko zdali oni egzamin państwowy, ale byli również przygotowani do późniejszej samodzielnej jazdy samochodem. Prowadzona przez nas nauka jazdy w Dobrej opinie zbiera bardzo dobre. Ci, którzy skorzystali z naszej oferty zgodnie podkreślają, że to właśnie dzięki naszej pomocy udało im się zdobyć prawko w Dobrej bez zbędnych problemów. Jeśli szukasz szkoły nauki jazdy o ugruntowanej pozycji na rynku i naprawdę szerokiej ofercie, nie czekaj. Nasza szkoła nauki jazdy w Dobrej to Twoja szansa na to, aby zostać doskonałym kierowcą. Zapraszamy!
Główna siedziba firmy

Police ul. Roweckiego 5
Wejście za sklepem “Żabka”,
kawiarnią “Wenecja”, pierwsze piętro.

FILIE:

Bezrzecze: ul. Koralowa 61C
Dobra: ul. Graniczna 31
Mierzyn: ul. Welecka 5
Przecław: Szkoła Podstawowa Przecław 27A

Numer konta ING Bank Sląski:

71 1050 1559 1000 0097 6800 3734

Kontakt​
BIURO OTWARTE

Poniedziałki, Wtorki i Czwartki

od: 14.30 do 18.00.

ZaPISY ONLINE: