Przejdź do treści

Filia Skolwin

Wykłady

Główna siedziby firmy to Police ul.Roweckiego 5.
Stąd również mogą być zaczynane jazdy.

Kursy mogą być również prowadzone w formie E-LEARNINGU – “teoria w domu” jako nowoczesna forma przygotowująca do egzaminu państwowego.

Jazdy

Jazdy dla osób uczących się w Ośrodku szkolenia kierowców w Policach rozpoczynamy z Komuny Paryskiej
dokładnie ze stacji Paliw Lotos, w okolicy znajduje się McDonald’s

Prawo jazdy Skolwin

Zależy Ci na niezależności? Chcesz wreszcie uwolnić się od komunikacji publicznej? A może chcesz zostać kierowcą ciężarówki? Jeśli interesuje Cię prawo jazdy w Skolwinie, nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia. Jesteśmy doświadczoną szkołą nauki jazdy, która duży nacisk kładzie na jakość kształcenia. Od początku naszej działalności dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni zadowolony. Posiadamy bogate doświadczenie w kształceniu przyszłych kierowców różnych kategorii. Jeśli zdecydujesz się zaufać właśnie nam, możesz mieć pewność, że Twoje szanse na uzyskanie uprawnień do prowadzenia pojazdów są naprawdę duże. Nasza szkoła nauki jazdy w Skolwinie to bardzo dobry wybór.

Nauka jazdy Skolwin – jakich instruktorów zatrudniamy?

Nasza szkoła wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Tym, co na pewno zasługuje na uwagę jest grono instruktorów. Od samego początku naszej działalności nauka jazdy w Skolwinie prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów doskonale znających się na swojej pracy. Dla nich kształcenie przyszłych kierowców jest nie tylko obowiązkiem zawodowym, ale prawdziwą pasją. Stawiamy na instruktorów posiadających doskonałe umiejętności pedagogiczne. Nie mają oni żadnego problemu z przekazaniem posiadanej wiedzy. Świetnie znają obowiązujące przepisy ruchu drogowego, wiedzą, na co szczególnie zwrócić uwagę kursantów, aby w przyszłości byli oni świetnymi samodzielnym kierowcami.

Nauka jazdy Skolwin opinie – jak oceniana jest nasza szkoła?

Opinie o nauce jazdy w Skolwinie w przypadku naszej szkoły są naprawdę bardzo dobre. Ci, którzy skorzystali z naszych usług podkreślają, że zostali naprawdę bardzo dobrze przygotowani do egzaminu. Kurs na prawo jazdy w Skolwinie w naszej szkole jest perfekcyjnie przygotowany, co również nie umyka uwadze tych, którzy zdecydowali się korzystać z naszych usług. Tym, co podkreślają ci, którzy korzystali z naszych usług jest również przyjazna atmosfera. Dbamy o to, aby nasi kursanci w trakcie nauki czuli się naprawdę bardzo dobrze. Jeśli interesuje Cię prawko w Skolwinie, stawiasz na kurs na prawo jazdy w Skolwinie, który będzie zorganizowany perfekcyjnie, zależy Ci na nauce w przyjaznej atmosferze, chcesz mieć pewność, że zostaniesz bardzo solidnie przygotowany do egzaminu, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Główna siedziba firmy

Police ul. Roweckiego 5
Wejście za sklepem “Żabka”,
kawiarnią “Wenecja”, pierwsze piętro.

FILIE:

Bezrzecze: ul. Koralowa 61C
Dobra: ul. Graniczna 31
Mierzyn: ul. Welecka 5
Przecław: Szkoła Podstawowa Przecław 27A

Numer konta ING Bank Sląski:

71 1050 1559 1000 0097 6800 3734

Kontakt​
BIURO OTWARTE

Poniedziałki, Wtorki i Czwartki

od: 14.30 do 18.00.

ZaPISY ONLINE: